Általános információk


A 2010/2011-es tanévtől kezdve az Anatómiai Intézet az előző vizsgaidőszakban legjobb eredménnyel vizsgázott hallgatóknak díjakat adományoz.

Az alábbi díjak kerülnek kiosztásra:
Az "1. szemeszter legjobb anatómusa"
Az "2. szemeszter legjobb anatómusa"
(Dr. Lengvári István emlékére)

Az "1. szemeszter legjobb szövettanásza"
Az "2. szemeszter legjobb szövettanásza"
(Dr. Szentágothai János emlékére)

A "legjobb anatómia szigorlat"
(Dr. Flerkó Béla emlékére)

A nyertesek megállapításánál az alábbi szempontokat vesszük figyelembe:
"A" vizsgán jeles osztályzat. Amennyiben az adott szemeszterben nem születik egyáltalán jeles az "A" vizsgákon, abban az esetben az adott díj nem kerül kiosztásra.
A jeles osztályzatot kapott hallgatók közötti sorrend eldöntésére elsősorban az évközi teszteken nyújtott teljesítményt vesszük figyelembe.
Holtverseny esetén megosztott díjat adunk.


Díjazottak

Anatómia-1

2016/17 Jósa Blanka
Stankovics Levente
Voss Felix Leo
Wolf Lisa-Marie
2015/16 Gyurok Gergo Péter
Herman Adél
Hosszú Zita
Sági Anna
Alhaddad Ayham Ra'ed Noor
Salimian Parnia
Magdalena Müller-Enz
Clara Burkhard-Meier
Marvin Reuter
2014/15 Nicolas Beck
Ole Klein
2013/14 Alena Felicitas Späh
Philip Käppner
Katharina Dördelmann
Christian Köhler
Bajzik Bence
Maász Máté
Kim Shin-Keon
2012/13 Leonie Weng
Erdodi Bence
Endrész Ádám
2011/12 Felix Becjtolsheim
Andreas Vollmer
Hunyadi Péter Márton
Sashegyi Patrik
Lee SeungWoo
Lovász Bálint Viktor
2010/11 Straub Marius
Swoboda Elisabeth
Karádi Zsófia
Michel Maurice

Anatómia-2

2016/17 Hogset Ingrid
Bálint Benedek
Nagy Natália Netta
Emelie Holterdorf
Philipp Ehlers
2015/16 Kämpfe Julia
Wagner Konstantin
Nagy Jázmin
Kálmán Patrícia
Sági Lilla
Alizadeh Mazraeh Omid
Rezaei Omid
2014/15 Bajzik Bence
Szabó Dóra
Kim Jiyoon
Elahe Zakeri
2013/14 Tulézi Krisztina Viktória
Oláh Noémi
Papp Máté
Torma Eszter
Christina Amirola Sarmiento de Sotomayor
Philip Käppner
2012/13 Hunyadi Péter Márton
Lovász Bálint Viktor
Louisa Maria Leuchtmann
2011/12 Konkoly János
Ekezie Marilyn
Fabian Grewe
2010/11 Kovács Alíz
Márkus Ádám
Hamura Miki
Hendrik Fahlbusch

Szövettan-1

2016/17 Jihyun Lee
Abo Obaid Hatem
Stankovics Levente
Sümegi Donát
Lucas Daniel
2015/16 Bálint Benedek
Horváth Cecília
Jáni Fanni
Rinfel András Máté
Tojo Kanau
Yousef Beigi Ailar
Josephine Laura Runge
Felix Kochendörfer
Cornelia Krystin Mielke
2014/15 Sofie Thiel
Ole Klein
2013/14 Mariella Johanna Mahle

Farkas Gábor
Szabó Dóra
Maász Máté
Shahidi Parham
2012/13 Patrick Nekarda
Sophie Therese Fossberg
Csaba Gergely
2011/12 Magnus Roth
Maximillian Friemann
Novográdecz Gergely
Lovász Bálint
2010/11 Konkoly János

Szövettan-2

2016/17 Niels Schumacher
Saskia Thoß
Opheim Maren Fineide
Bálint Benedek
Gyurok Gergő Péter
Magyar Olívia
2015/16 Mielke Cornelia Krystin
Wiessner Julian
Kálmán Patrícia
Alizadeh Mazraeh Omid
2014/15 Bajzik Bence
Székelyhidi Annamária
Óli Jacobsen
Elahe Zakeri
Philip Käppner
2013/14 Joakim Rostad
Riedling Ádám
Erdődi Bence Tamás
Philip Käppner
2012/13 Csernela Zsófia
Erichsen Tonje Drogseth
Lovász Bálint Viktor
Sophie Hofmann
2011/12 Konkoly János
Magnus Roth
Johannes Wach
2010/11 Horváth Bálint
Márkus Ádám
Eleine Brichmann

Neuroanatómia

2016/17 Zell Daniel
Mueller-Enz Magdalena
Reuter Marvin
Sumrain Samar Imad Ghaleb
Gyurok Gergő Péter
Nagy Natália Netta
2015/16 Kun Dániel
Gjorvad Karoline
Aukrust Sverre Grover
Hassanzadeh Mohammad
Vincent Lischke
Yannik Riesmeier
Ole Klein
2014/15 Philip Käppner
Viktoria Angerhausen
2013/14 Fabian Alexander Grewe
Sophie Hofmann
Louisa Maria Leuchtmann
Nora Makki
Oláh Noémi
Csaba Gergely József
Tálos Gábor imre
Klaus Hoffmann
2012/13 Johannes Wach
Tonje Drogseth Erichsen
Lovász Bálint Viktor
2011/12 Monika Milewski
Marius Straub
Maloy Magnus
Karádi Zsófia
2010/11 Peter Borst
Kovács Alíz
Márkus Ádám
Ian O'Sullivan
Liaghat Maryam